Rekrutacja do MPISD AAL 2017

Akademia »Artes Liberales«, zgodnie z decyzją Rady AAL, podjętą 12 czerwca 2017 roku, ogłasza nabór do IX edycji Międzyuczelnianego Programu Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich (MPISD AAL).

(....)
Nabór do IX edycji MPISD adresowany jest do absolwentów studiów interdyscyplinarnych:

a) absolwentów Akademii »Artes Liberales«,
b) absolwentów Międzywydziałowych/ Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych /Humanistycznych i Społecznych,
a także
c) tych osób, które w zwykłym trybie uzyskały dwa dyplomy magisterskie.

(....) więcej informacji w zakładce Rekrutacja do MPISD AAL.

Seminarium u Mistrza X.2017

12-14 października 2017r. Warszawa
Seminarium u Mistrza "Biohumanistyka" poprowadzi Profesor Ewa Domańska
(UAM, Stanford University), organizator: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Absolwent MPISD AAL laureatem konkursu Żydowskiego Instytutu Historycznego

Praca doktorska uczestnika MPISD AAL, dra Jacka Małczyńskiego, została wyróżniona w konkursie Żydowskiego Instytutu Historycznego na najlepsze prace doktorskie o tematyce żydowskiej.

Więcej informacji: http://www.jhi.pl/blog/2016-09-05-rozstrzygniecie-vii-edycji-konkursu-im...

GRATULUJEMY!

Seminarium u Mistrza 2016 "Inna skończoność. Alternatywna filozofia życia skończonego na przykładzie późnego Derridy"

Seminarium u Mistrza: "Inna skończoność. Alternatywna filozofia życia skończonego na przykładzie późnego Derridy", 5-7 grudnia 2016. Warszawa
Seminarium poprowadzi MISTRZYNI - Profesor Agata Bielik-Robson
Więcej; Program

Rekrutacja do MPISD AAL 2016

Na prośbę Zainteresowanych termin nadsyłania aplikacji do Międzyuczelnianego Programu Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich AAL zostaje przedłużony do 10 września 2016 r

(...) - więcej informacji w zakładce Rekrutacja do MPISD AAL.

Arystoteles a współczesność: interpretacje i reinterpretacje

W dniach 21-22 października 2016 r. w Poznaniu odbywa się konferencja pt.: "Arystoteles a współczesność: interpretacje i reinterpretacje". Organizatorem sesji jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Akademia »Artes Liberales« PROGRAM

Rekrutacja MPISD AAL 2016

• a) absolwentów Akademii »Artes Liberales«,
  • b) absolwentów Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych/Humanistycznych i Społecznych,
  • c) tych osób, które w zwykłym trybie uzyskały dwa dyplomy magisterskie.

SESJA MPISD AAL - 2016

Seminarium u MISTRZA (Profesora Przemysława Czaplińskiego) pt. "Przemieszczenia. Historia polskiej literatury nowoczesnej i ponowoczesnej”

odbędzie się w dwu turach: 22-23 stycznia i 18-19 marca 2016 .

Sesja w marcu 2016 INFO

Rekrutacja do MPISD AAL 2015 - wyniki

Wyniki z rekrutacji do MPISD AAL
Serdecznie gratulujemy przyjętym!

WYDŁUŻONY TERMIN SKŁADANIA ANKIET APLIKACYJNYCH

Na prośbę Zainteresowanych termin składania ankiet aplikacyjnych do MPISD AAL zostaje wydłużony do 10 września 2015 (godz.24.00)

(....)

Nabór do VIII edycji MPISD adresowany jest do absolwentów studiów interdyscyplinarnych:

• a) absolwentów Akademii »Artes Liberales«,
  • c) tych osób, które w zwykłym trybie uzyskały dwa dyplomy magisterskie.