Zespół Koordynujący MPISD AAL

W dniu 30 września 2008 roku Rada Akademii »Artes Liberales« powołała

Zespół Koordynujący Międzyuczelniany Program Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich AAL

Członkowie:

• prof. dr hab. Barbara Bokus (UW) - Kierownik MPISD AAL
  • prof. dr hab. Iwona Jakubowska-Branicka (UW) - od 17.06.2011 r.
  • prof. dr hab. Zbigniew Kloch (UW)
  • prof. dr hab. Ewa Kosowska (UŚ) - od V.2016
  • prof. dr hab. Zbysław Muszyński (UMCS) - od V.2016
  • prof. dr hab. Jacek Nowak (UJ) - od V.2016
  • prof. dr hab. Zofia Ratajczak (UŚ)
  • prof. dr hab. Teresa Szostek (UWr) - od V.2016
  • dr Łukasz Grützmacher (UW) - od XI.2009 r. do V.2016
  • dr Marek Kaźmierczak (UAM) - do X.2009 r.
  • prof. dr hab. Joanna Kurczewska (UW) - do 30.09.2010 r.

Członkowie Stowarzyszeni - Kierownicy Studiów Doktoranckich z macierzystych uczelni uczestników Programu

• Dr hab. Adam Bartoszek (Kierownik Studium Doktoranckiego, Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego)
  • Dr hab. Ewa Bobrowska (Kierownik Studiów Doktoranckich, Wydział Filozoficzny Uniwersytetu Jagiellońskiego)
  • Dr hab. Ewa Domagała-Zyśk , prof. KUL (Kierownik Studiów Doktoranckich, Wydział Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II)