Członkowie Rady AAL w IV kadencji

Członkowie Rady AAL IV kadencji
(2015-2020, przedłużona do 24.10.2022r.)

Członkowie Zwyczajni Rady
  • Przewodniczący Rady - Prof. Jerzy Axer (Pełnomocnik Rektora Uniwersytetu Warszawskiego)
  • Wiceprzewodniczący Rady AAL - Prof. Kazimierz Ilski (Pełnomocnik Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza)
  • Sekretarz Generalny Rady - Prof. Barbara Bokus (Uniwersytet Warszawski)
  • Prof. Agnieszka Dziuba (Pełnomocnik Rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II)
  • Prof. dr hab. Maria Chantry (Pełnomocnik Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego, Dyrektor MISH)
  • Prof. Adam Grzeliński (Pełnomocnik Rektora Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu)
  • Prof. Kazimierz Ilski (Pełnomocnik Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza)
  • Prof. Zbysław Muszyński (Pełnomocnik Rektora Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej) - do 30.09.2021r.
  • Prof. Teresa Pękala (Pełnomocnik Rektora Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej) - od 1.10.2021r.
  • Prof. Danuta Opacka-Walasek (Pełnomocnik Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach) - do 30.09.2021r.
  • Prof. Edyta Sierka (Pełnomocnik Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach) - od 1.10.2021r.
  • Prof. dr hab. Bogdan Szlachta (Pełnomocnik Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego)

Członkowie Stowarzyszeni Rady

• Prof. dr hab. Piotr Chruszczewski (Uniwersytet Wrocławski, Dyrektor MISH)
  • Prof. dr hab. Marek Dziekan (Uniwersytet Łódzki, Przewodniczący Rady Programowej MISH)