Elżbieta Przygrodzka

Przygrodzka.jpg

Elżbieta Przygrodzka

Ur. 10 września 1988
Studentka Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych I stopnia w Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (2007 – 2010). Współpracuje z krakowskim teatrem Scena STU od 2008 roku jako wolontariuszka. Także jako wolontariuszka, we współpracy z Małopolskim Instytutem Kultury, współorganizowała Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego w Stryszowie (2008). W roku akademickim 2008/2009 stypendystka programu SOCRATES ERASMUS w Dartington College of Arts w Totnes, w Wielkiej Brytanii. Jako studentka AAL wybrała UAM na uczelnię zewnętrzną, gdzie zajmuje się teatrem tańca, zaś na UJ pracuje nad retoryką w kontekście współczesnych badań komparatystycznych. Poszukuje wspólnej płaszczyzny dla obu tych dziedzin, by połączyć swe pasje w jedno.

powrót do listy studentów 1-go poziomu