Prof. dr hab. Lidia Grzesiuk

GRZESIUK2.JPG

Pracuje w Katedrze Psychopatologii i Psychoterapii Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Jest autorką bądź współautorką m.in. książek „Jak ludzie porozumiewają się?”, „Style komunikacji interpersonalnej”, „Studia nad komunikacją interpersonalną”, „Umiejętności menedżera”, „Jak pomagać sobie, rodzinie i innym”, „Spotkania, które leczą. Doświadczenia z psychoterapii młodzieży” oraz „Rozmowy o tajemnicach psychoterapii”.

Jest redaktorem naukowym i współautorką m.in. książek „Zaburzenia komunikowania się neurotyków, osobowościowe wyznaczniki nerwicy i psychoterapia”, „Psychoterapia – szkoły, zjawiska, techniki i specyficzne problemy”, „Psychoterapia. Teoria”, „Psychoterapia. Praktyka”, „Psychoterapia. Badania i szkolenie”, „Psychoterapia bez tajemnic”.

Posiada licencje psychoterapeuty i superwizora psychoterapii oraz licencję trenera grupowych treningów psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

• powrót do listy tutorów